Pijavica lekárska malá 0,5g

Pijavica lekárska malá 0,5g

Pijavica lekárska malého rozmeru, takzvaná kozmetická pijavica, ktorá váži približne 0.5 gramu, je vhodná pri použití na tvár, viditeľné časti tela prevažne u žien a u detí.Táto pijavica zanecháva iba malú jazvičku, ktorá sa veľmi rýchlo hojí. Vďaka pijavici tejto veľkosti (a v kombinácii s pijavicou strednej veľkosti, ktorá je vhodným doplnkom) sa pre kozmetické príčiny nemusíme pri terapii vyhýbať žiadnemu miestu na tele pacienta.

9 € s DPH

Výrobca: Hirudo

Pijavica lekárska malého rozmeru, takzvaná kozmetická pijavica, ktorá váži približne 0.5 gramu, je vhodná pri použití na tvár, viditeľné časti tela prevažne u žien a u detí.

Táto pijavica zanecháva iba malú jazvičku, ktorá sa veľmi rýchlo hojí. Vďaka pijavici tejto veľkosti (a v kombinácii s pijavicou strednej veľkosti, ktorá je vhodným doplnkom) sa pre kozmetické príčiny nemusíme pri terapii vyhýbať žiadnemu miestu na tele pacienta.

V prípade, že chcete pijavice použiť pre terapiu kŕčových žíl – varixov, alebo u pacienta, ktorý svojou hmotnosťou a výškou prevyšuje priemer, doporučujeme použiť veľké pijavice lekárske.

V prípade, že chcete pijavice použiť na terapiu pre zviera, doporučujeme použiť pijavice z voľného chovu, ktoré sú cenovo dostupnejšie.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info