Pijavica lekárska stredná 1,5g

Pijavica lekárska stredná 1,5g

Pijavica lekárska stredného rozmeru, ktorá váži približne 1.5 gramu, je najčastejšie používaný typ pijavice pri všetkých terapeutických úkonoch.Je vhodná pri celo telovej terapii, okrem terapie tváre a viditeľných miest, na ktorých zanecháva drobné viditeľné jazvy, ktoré miznú až po dlhšom čase.Je vhodná na všeobecné použitie.

9 € s DPH

Výrobca: Hirudo

Pijavica lekárska stredného rozmeru, ktorá váži približne 1.5 gramu, je najčastejšie používaný typ pijavice pri všetkých terapeutických úkonoch.
Je vhodná pri celo telovej terapii, okrem terapie tváre a viditeľných miest, na ktorých zanecháva drobné viditeľné jazvy, ktoré miznú až po dlhšom čase.

Je vhodná na všeobecné použitie.

V prípade, že chcete pijavice použiť pre terapiu kŕčových žíl – varixov, alebo u pacienta, ktorý svojou hmotnosťou a výškou prevyšuje priemer, doporučujeme použiť veľké pijavice lekárske.

V prípade, že chcete pijavice použiť pre terapiu dieťaťa, alebo na viditeľných miestach- týka sa hlavne žien, doporučujeme použiť malé – kozmetické pijavice.

V prípade, že chcete pijavice použiť na terapiu pre zviera, doporučujeme použiť pijavice z voľného chovu, ktoré sú cenovo dostupnejšie.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info