Pijavica lekárska veľká 3g

Pijavica lekárska veľká 3g

VÝPREDAJ

Pijavica lekárska veľkého rozmeru, ktorá váži približne 3 gramy, je vhodná pri terapii kŕčových žíl – varixov alebo u osôb, ktoré majú vysokú hmotnosť, prípadne veľkú stavbu tela. Je vhodná predovšetkým pre mužov. Táto pijavica zanecháva väčšie rany po prehryznutí a nedoporučujeme jej použitie na viditeľných miestach a pre mladých ľudí.Veľké pijavice kupujte, iba ak spĺňate vyššie uvedené doporučenia. Vo väčšine prípadov stačí zakúpiť pijavicu stredného rozmeru.

9 € s DPH

Výrobca: Hirudo

Pijavica lekárska veľkého rozmeru, ktorá váži približne 3 gramy, je vhodná pri terapii kŕčových žíl – varixov alebo u osôb, ktoré majú vysokú hmotnosť, prípadne veľkú stavbu tela. Je vhodná predovšetkým pre mužov. Táto pijavica zanecháva väčšie rany po prehryznutí a nedoporučujeme jej použitie na viditeľných miestach a pre mladých ľudí.

Veľké pijavice kupujte, iba ak spĺňate vyššie uvedené doporučenia. Vo väčšine prípadov stačí zakúpiť pijavicu stredného rozmeru.

V prípade, že chcete pijavice použiť pre terapiu dieťaťa, alebo na viditeľných miestach- týka sa hlavne žien, doporučujeme použiť malé – kozmetické pijavice.

 

V prípade, že chcete pijavice použiť na terapiu pre zviera, doporučujeme použiť pijavice z voľného chovu, ktoré sú cenovo dostupnejšie.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info